Home

Army kærtegn Klimaanlæg auktion lindshammar handmade skål vas fordel Adskille Mikroprocessor

Se produkter som liknar Lindshammar, stor skål handm.. på Tradera  (521075841)

VASER 2 st samt SKÅL, glas, Gunnar Ander, Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Gunnar Nylund, väggrelief, skålar, 3 st, vas och askfat, stengods,  Rörstrand. - Bukowskis

Slutpris för VAS OCH SKÅL. Konstglas. Handmade

Lindshammar, stor skål handmade in Sweden ,re.. | Köp på Tradera (525401892)

Liten Vas Från Lindshammar Swed.. | Köp från HR-Trading på Tradera  (388529073)

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

SKÅLAR & LJUSSTAKAR, 8 delar, glas, bl.a. Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Johan Fors Stor Design Skål Handmad.. | Köp från Footly på Tradera  (525754428)

SKÅL OCH VASER, 3 delar, glas, bl a Bertil Vallien, Kosta, signerade. -  Bukowskis

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

CATTIS ÅSÉLIUS-LIDBECK. Skål, signerad, Lindshammar Glasbruk. | Barnebys

Se produkter som liknar Lindshammar Catti Åselius Li.. på Tradera  (519933403)

Se produkter som liknar Lindshammar Vas Sweden Etiket.. på Tradera  (524893235)

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

GLASSKÅL, Lindshammar, Sverige. Glas - Serviser - Auctionet

VAS OCH SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, Unik, signerade. - Bukowskis

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

Gunnar Nylund, kannor, 2 st, skål och vas, Rörstrand, 1940-tal. - Bukowskis

Tobias Møhl, vas, glas, Ebeltoft, Danmark, daterad 2001. - Bukowskis

VAS och SKÅL, Lindshammar, signerade, 1900-talets andra hälft. Glas -  Övrigt - Auctionet

VAS "Crocus" Timo Sarpaneva Iittala | Barnebys

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål